DSTL-0418-18
Numărul produsului DigiKey
1144-1297-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSTL-0418-18
Descriere
SOLENOID PULL CONTINUOUS 18V
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Continuu Solenoid de mare putere Cadru închis (tragere), Tubular Vârf 0,125" (3,18mm) Cursă 18V c.c. Cu montare pe carcasă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSTL-0418-18 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1.4 W
Producător
Delta Electronics
Rezistență c.c. (DCR)
233Ohm
Serie
Filet bucșă
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conductori de sârmă cu conector
Tehnologie
Electromecanic
Mărime/Dimensiune
0,504" diam. x 0,689" L (12,80mm x 17,50mm)
Tip
Cadru închis (tragere), Tubular
Diametru - Arbore
0,156" (3,97mm)
Ciclu de funcționare
Continuu
Detaliu arbore
Rotund
Tensiune - Nominală
18V c.c.
Greutate
0,029lb (13,15g)
Lungime cursă
0,125" (3,18mm)