DSOS-0416-102D
Numărul produsului DigiKey
1144-1313-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSOS-0416-102D
Descriere
SOLENOID PUSH INTERMITTENT 102V
Referință client
Descriere detaliată
Intermitent Solenoid de mare putere Cadru deschis (împingere) Vârf 0,125" (3,18mm) Cursă 102V c.c. Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
DSOS-0416-102D Modele
Putere (wați)
346 W
Rezistență c.c. (DCR)
30Ohm
Tip
Cadru deschis (împingere)
Diametru - Arbore
0,165" (4,19mm)
Ciclu de funcționare
Intermitent
Detaliu arbore
Rotund
Tensiune - Nominală
102V c.c.
Greutate
0,013lb (5,9g)
Lungime cursă
0,125" (3,18mm)