DSOL-1341-12
Numărul produsului DigiKey
1144-1309-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSOL-1341-12
Descriere
SOLENOID PULL INTERMITTENT 12V
Referință client
Descriere detaliată
Intermitent Solenoid de mare putere Cadru deschis (tragere) Vârf 0,787" (20,00mm) Cursă 12V c.a. Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
DSOL-1341-12 Modele
Putere (wați)
250 W
Rezistență c.c. (DCR)
570mOhm
Stil terminație
Conectare rapidă
Mărime/Dimensiune
1,609" L x 1,312" l x 1,468" Î (40,87mm x 33,33mm x 37,29mm)
Tip
Cadru deschis (tragere)
Diametru - Arbore
0,247" (6,27mm)
Ciclu de funcționare
Intermitent
Detaliu arbore
Canelură
Tensiune - Nominală
12V c.a.
Greutate
0,507lb (229,97g)
Lungime cursă
0,787" (20,00mm)