DSOL-1333-36A
Numărul produsului DigiKey
1144-1307-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSOL-1333-36A
Descriere
SOLENOID PULL CONTINUOUS 36V
Referință client
Descriere detaliată
Continuu Solenoid de mare putere Cadru deschis (tragere) Vârf 0,500" (12,70mm) Cursă 36V c.a. Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
DSOL-1333-36A Modele
Putere (wați)
10 W
Rezistență c.c. (DCR)
130Ohm
Stil terminație
Conectare rapidă
Mărime/Dimensiune
1,250" L x 1,280" l x 1,380" Î (32,51mm x 31,75mm x 35,05mm)
Tip
Cadru deschis (tragere)
Diametru - Arbore
0,500" (12,70mm)
Ciclu de funcționare
Continuu
Detaliu arbore
Toartă
Tensiune - Nominală
36V c.a.
Greutate
Lungime cursă
0,500" (12,70mm)