DSOL-0844-18
Numărul produsului DigiKey
1144-1302-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSOL-0844-18
Descriere
SOLENOID PULL CONTINUOUS 18V
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Continuu Solenoid de mare putere Cadru deschis (tragere) Vârf 0,500" (12,70mm) Cursă 18V c.c. Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
DSOL-0844-18 Modele
Putere (wați)
20 W
Rezistență c.c. (DCR)
16,2Ohm
Stil terminație
Conductori de sârmă
Mărime/Dimensiune
1,730" L x 0,840" l x 1,130" Î (43,94mm x 21,34mm x 28,70mm)
Tip
Cadru deschis (tragere)
Diametru - Arbore
0,313" (7,95mm)
Ciclu de funcționare
Continuu
Detaliu arbore
Toartă
Tensiune - Nominală
18V c.c.
Greutate
0,21lb (95,25g)
Lungime cursă
0,500" (12,70mm)