DSML-1153-18C
Numărul produsului DigiKey
1144-1413-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSML-1153-18C
Descriere
SOLENOID LATCH PULL CONT 18V
Referință client
Descriere detaliată
Continuu Solenoid de mare putere Blocare cu cadru deschis (tragere) Vârf 0,750" (19,05mm) Cursă 18V c.c. Cu montare pe carcasă
Categorie
Putere (wați)
7 W
Producător
Delta Electronics
Rezistență c.c. (DCR)
45,8Ohm
Serie
Filet bucșă
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,110"/0,187"
Tehnologie
Electromecanic
Mărime/Dimensiune
2,010" L x 1,000" l x 1,220" Î (51,05mm x 25,40mm x 30,99mm)
Tip
Blocare cu cadru deschis (tragere)
Diametru - Arbore
0,438" (11,13mm)
Ciclu de funcționare
Continuu
Detaliu arbore
Toartă
Tensiune - Nominală
18V c.c.
Greutate
Lungime cursă
0,750" (19,05mm)