DSML-0630-24E
Numărul produsului DigiKey
1144-1426-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSML-0630-24E
Descriere
SOLENOID LATCH PULL INTER 24V
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Intermitent Solenoid de mare putere Blocare cu cadru deschis (tragere) Vârf 0,500" (12,70mm) Cursă 24V c.c. Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
DSML-0630-24E Modele
Putere (wați)
9 W
Rezistență c.c. (DCR)
64Ohm
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)
Mărime/Dimensiune
1,200" L x 0,750" l x 0,750" Î (29,46mm x 19,05mm x 19,05mm)
Tip
Blocare cu cadru deschis (tragere)
Diametru - Arbore
0,250" (6,35mm)
Ciclu de funcționare
Intermitent
Detaliu arbore
Toartă
Tensiune - Nominală
24V c.c.
Număr produs de bază
Lungime cursă
0,500" (12,70mm)