DRU-24V10AMN
Numărul produsului DigiKey
1145-DRU-24V10AMN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRU-24V10AMN
Descriere
CLIQ M DC-UPS MODULE 24V/10A
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Sursă de alimentare neîntreruptibilă (UPS) Standby (fără reglementare) De uz universal, Control industrial 240W 24V
Categorie
Linii media protejate
Producător
Delta Electronics
Tensiune - Ieșire
24V
Serie
Conector intrare
Ambalaj
Cutie
Conector ieșire
Stare piesă
Activ
Lungime cordon
Tip
Standby (fără reglementare)
Agenție de aprobare
CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Tensiune - Intrare
24V
Mărime/Dimensiune
4,610" L x 1,500" l (117,09mm x 38,10mm)
Aplicații
De uz universal, Control industrial
Înălțime
4,880" (123,95mm)
Formă
Șină DIN
Durată de depozitare
Putere - Nominală
240W