DRS-5V30W1NZ
Numărul produsului DigiKey
1145-1233-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRS-5V30W1NZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 5V – – – 3A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
3A
Serie
Putere (wați)
30W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
79%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
3,52" L x 0,83" l x 2,95" Î (89,5mm x 21,0mm x 75,0mm)