DRS-24V50W1NZ
Numărul produsului DigiKey
1145-1231-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRS-24V50W1NZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 50W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 2,1A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
2,1A
Serie
Putere (wați)
50W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
90%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,52" L x 1,18" l x 2,95" Î (89,5mm x 30,0mm x 75,0mm)