DRS-24V100W1NR
Numărul produsului DigiKey
1145-1227-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRS-24V100W1NR
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 3,8A
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
3,8A
Serie
Putere (wați)
100W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,94" L x 1,77" l x 2,95" Î (100,0mm x 45,0mm x 75,0mm)