DRP024V480W3BA
Numărul produsului DigiKey
1145-1037-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRP024V480W3BA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Curent - Ieșire (Max)
20A
Serie
Putere (wați)
480W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial), Locații periculoase
Eficiență
91%
Temperatură de funcționare
-25°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 600V c.a. (trifazic)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,52" L x 4,62" l x 4,76" Î (140,0mm x 117,3mm x 121,0mm)