DRM-24V480W3PN
Numărul produsului DigiKey
1145-DRM-24V480W3PN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRM-24V480W3PN
Descriere
DIN-RAIL CLIQ-M 480W/24V 3 PH
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Delta Electronics
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
20A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
480W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4.9 kV
Tip intrare
AC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
95,2%
Tensiune c.a. - Intrare
320 – 575V c.a. (3 faze), 380 – 575V c.a. (2 faze)
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 2,56" l x 4,88" Î (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V