DRM-24V120W1PN
Numărul produsului DigiKey
1145-1194-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRM-24V120W1PN
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRM-24V120W1PN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
120W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
4.5 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
92,8%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
IP20, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,60" L x 1,57" l x 4,88" Î (117,0mm x 40,0mm x 124,0mm)