DRL-48V120W1ENA
Numărul produsului DigiKey
1145-DRL-48V120W1ENA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRL-48V120W1ENA
Descriere
AC/DC DIN RAIL 48V 120W COATED
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 2,5A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Putere (wați)
120W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Eficiență
89,5%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
4,87" L x 1,18" l x 4,60" Î (123,7mm x 30,0mm x 116,8mm)
Tensiune - Ieșire 1
48V