DRL-48V120W1AS
Numărul produsului DigiKey
DRL-48V120W1AS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRL-48V120W1AS
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 48V – – – 2,5A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRL-48V120W1AS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Curent - Ieșire (Max)
2,5A
Serie
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
90%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,63" L x 1,57" l x 4,87" Î (117,6mm x 40,0mm x 123,6mm)