DRL-24V480W1AA
Numărul produsului DigiKey
1145-1242-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRL-24V480W1AA
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 20A
Curent - Ieșire (Max)
20A
Serie
Putere (wați)
480W
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
88%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20, Partajare sarcină, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
5,03" L x 3,37" l x 4,87" Î (127,7mm x 85,5mm x 123,6mm)