DRL-12V75W1AZ
Numărul produsului DigiKey
1145-DRL-12V75W1AZ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRL-12V75W1AZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL 12V 75W - LYTE
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 6,25A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Delta Electronics
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
6,25A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
75W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
87,5%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
375V
Mărime/Dimensiune
4,87" L x 1,06" l x 4,02" Î (123,7mm x 26,9mm x 102,1mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V