DRL-12V240W1EN
Numărul produsului DigiKey
1145-DRL-12V240W1EN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRL-12V240W1EN
Descriere
AC/DC DIN RAIL 12V 240W - LYTE2
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 20A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Delta Electronics
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
20A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
240W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC
Aplicații
ITE (Comercial), Laborator
Număr de ieșiri
1
Eficiență
88%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
4,87" L x 1,57" l x 4,60" Î (123,7mm x 39,9mm x 116,8mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V