DIM3R3300SFB
Numărul produsului DigiKey
941-1033-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DIM3R3300SFB
Descriere
DC DC CONVERTER 48V -5V 300W
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 48V – – – 6,25A 36V - 75V Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 3
Prod.
Tensiune - Ieșire 4
Serie
Curent - Ieșire (Max)
6,25A
Ambalaj
Tavă
Putere (wați)
300 W
Stare piesă
Inactual
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Modul izolat
Caracteristici
OCP, OTP, OVP, UVLO
Număr de ieșiri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 117°C
Tensiune - Intrare (Min)
36V
Eficiență
98%
Tensiune - Intrare (Max)
75V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Ieșire 1
Pachet/cutie
Modul 14-DIP
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
2,78" L x 1,45" l x 0,50" Î (70,6mm x 36,8mm x 12,7mm)