D12S300-1 C este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 0,6 – 5V – – 60A 4,5V - 13,8V Intrare
D12S300-1 C
Numărul produsului DigiKey
941-1046-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D12S300-1 C
Descriere
DC DC CONVERTER 0.6-5V 300W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
60A
Prod.
Putere (wați)
300 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP, UVLO
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
94%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 24-SIP
Tensiune - Intrare (Max)
13,8V
Mărime/Dimensiune
2,58" L x 0,43" l x 1,25" Î (65,5mm x 11,0mm x 31,8mm)