D12S05020-1 C
Numărul produsului DigiKey
941-1044-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D12S05020-1 C
Descriere
DC DC CONVERTER 0.6-5V 100W
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 0,6 – 5V – – 20A 4,5V - 13,2V Intrare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
20A
Prod.
Putere (wați)
100 W
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OCP, OVP, SCP, UVLO
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
0°C – 85°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
93,4%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 8-SIP
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Mărime/Dimensiune
1,20" L x 0,46" l x 0,61" Î (30,5mm x 11,7mm x 15,5mm)