B62SR24125AC nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 14
Fișă de date
În stoc: 209
În stoc: 17
În stoc: 0
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 12,5A 106V Intrare
B62SR24125AC
Numărul produsului DigiKey
941-1813-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B62SR24125AC
Descriere
DC/DC CONVERTER 24V 300W
Descriere detaliată
Curent - Ieșire (Max)
12,5A
Serie
Putere (wați)
300W
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Eficiență
92%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C
Tensiune - Intrare (Max)
106V
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 2,99" l x 1,73” Î (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V