B62SR24015AC
Numărul produsului DigiKey
1145-1282-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B62SR24015AC
Descriere
DC/DC CONVERTER 24V 360W
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 15A 106V Intrare
Curent - Ieșire (Max)
15A
Serie
Putere (wați)
360W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Eficiență
90,5%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C
Tensiune - Intrare (Max)
106V
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 2,99" l x 1,73” Î (190,0mm x 76,0mm x 44,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V