B62SR12424AC
Numărul produsului DigiKey
941-1810-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B62SR12424AC
Descriere
DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12,4V – – – 24A 106V Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
24A
Serie
Putere (wați)
298W
Ambalaj
Pungă
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Închis
Eficiență
89%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C
Tensiune - Intrare (Max)
106V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 2,99" l x 1,73” Î (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
12,4V