B40SR13722AC
Numărul produsului DigiKey
941-1802-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B40SR13722AC
Descriere
DC/DC CONVERTER 13.7V 300W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 13,7V – – – 22A 60V Intrare
Curent - Ieșire (Max)
22A
Serie
Putere (wați)
300W
Ambalaj
Pungă
Tensiune - Izolație
2.25 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
88,8%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 2,99" l x 1,73” Î (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
13,7V