B40SR12424A
Numărul produsului DigiKey
941-1650-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B40SR12424A
Descriere
DC/DC CONVERTER 12.4V 300W
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12,4V – – – 24A 60V Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 3
Producător
Delta Electronics
Tensiune - Ieșire 4
Serie
Curent - Ieșire (Max)
24A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
300W
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip
Închis
Eficiență
88,8%
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
7,48" L x 2,99" l x 1,69” Î (190,0mm x 76,0mm x 43,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12,4V