1-NPO/603-1202
Numărul produsului DigiKey
1-NPO/603-1202-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
1-NPO/603-1202
Descriere
FAN AXIAL 120X25.4MM 12VDC RECT
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 103,7CFM (2,90m³/min) Conector dreptunghiular poziție 3
Categorie
Zgomot
44,5dB(A)
Prod.
Putere (wați)
4.8 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
Conector dreptunghiular poziție 3
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Agenție de aprobare
CE, CSA, UL, VDE
Lățime
25,40mm
Greutate
0,437lb (198,00g)
Flux de aer
103,7CFM (2,90m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,400A
Presiune statică
0,371inH2O (92,5Pa)
Interval de tensiune
7 – 13,8V c.c.
Tip lagăr
Sferă
Material - Cadru
Plastic
Tip ventilator
Material - Lamă
Plastic
Caracteristici
Protecție rotor blocat
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C