VFD11AMS23ANSAA
Numărul produsului DigiKey
2039-VFD11AMS23ANSAA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VFD11AMS23ANSAA
Descriere
VFD-MS300, 3HP 2.2KW 230V 11A HD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Variator de frecvență – 11A 2200 W Cu montare pe carcasă
Categorie
Curent - Ieșire
11A
Producător
Delta Electronics/Industrial Automation
Putere electrică - Sarcină
2200 W
Serie
Tensiune - Alimentare
230V c.a.
Ambalaj
Cutie
Interfață
USB, RS-485
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C