BR300W100
Numărul produsului DigiKey
BR300W100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BR300W100
Descriere
RESISTOR 300W 100 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rezistență la frânare 100Ohm, 300W
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pentru utilizare cu/Produse asociate
Producător
Delta Electronics/Industrial Automation
Utilizare
Ambalaj
Cutie
Specificații
100Ohm, 300W