1812R-563J
Numărul produsului DigiKey
DN42139JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
DN42139JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DN42139JDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812R-563J
Descriere
FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
Descriere detaliată
56 µH Fără ecranare – Inductor 191 mA Max. 5,5Ohm 1812 (4532 metric)
Modele EDA/CAD
1812R-563J Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 5,5Ohm
Prod.
Q la frecvență
50 la 2,5MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
9MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
2.5 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,134" (3,40mm)