1812R-562J
Numărul produsului DigiKey
DN42138JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
DN42138JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DN42138JDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812R-562J
Descriere
FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Descriere detaliată
5.6 µH Fără ecranare – Inductor 427 mA Max. 1,1Ohm 1812 (4532 metric)
Modele EDA/CAD
1812R-562J Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,1Ohm
Prod.
Q la frecvență
50 la 7,9MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
33MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
7.9 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,134" (3,40mm)