1812R-332J
Numărul produsului DigiKey
DN42130JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
DN42130JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DN42130JDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812R-332J
Descriere
FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM
Descriere detaliată
3.3 µH Fără ecranare – Inductor 501 mA Max. 800mOhm 1812 (4532 metric)
Modele EDA/CAD
1812R-332J Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 800mOhm
Prod.
Q la frecvență
50 la 7,9MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
45MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
7.9 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,134" (3,40mm)