1812R-274J
Numărul produsului DigiKey
DN42129JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
DN42129JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DN42129JDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812R-274J
Descriere
FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
Descriere detaliată
270 µH Fără ecranare – Inductor 129 mA Max. 12Ohm 1812 (4532 metric)
Modele EDA/CAD
1812R-274J Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 12Ohm
Prod.
Q la frecvență
40 la 790kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
4MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
790 kHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,134" (3,40mm)