1812R-153J | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 1812R-153J |
Descriere | FIXED IND 15UH 283MA 2.5 OHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 25 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 15 µH Fără ecranare – Inductor 283 mA Max. 2,5Ohm 1812 (4532 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 1812R-153J Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 2,5Ohm |
Prod. | Q la frecvență 50 la 2,5MHz |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 17MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 2.5 MHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie 1812 (4532 metric) |
Toleranță ±5% | Pachet dispozitiv furnizor 1812 |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm) |
Curent - Saturație (Isat) – | Înălțime - Montat (Max) 0,134" (3,40mm) |