1812R-103J
Numărul produsului DigiKey
DN42112JTR-ND - Bandă și mosor (TR)
DN42112JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DN42112JDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812R-103J
Descriere
FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Fără ecranare – Inductor 354 mA Max. 1,6Ohm 1812 (4532 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1812R-103J Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,6Ohm
Prod.
Q la frecvență
50 la 7,9MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
20MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
2.5 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
1812
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,134" (3,40mm)