CWR-130-40-0203
Numărul produsului DigiKey
CDP40S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CWR-130-40-0203
Descriere
CONN DIP HDR IDC 40POS VERT
Categorie
Spații între rânduri
0,600" (15,24mm)
Producător
CW Industries
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Terminație cablu
IDC
Ambalaj
Vrac
Diametru fir
28-30AWG, Torsadat sau solid
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Alimentare
Tip conector
Cablu panglică, Baretă tip tată DIP
Finisaj contact
Cositor
Număr de poziţii
40
Grosime finisaj contact
Pas cablu
0,050" (1,27mm)
Culoare
Albastru
Pas pe partea plăcii
0,100" (2,54mm)