267A42-10
Numărul produsului DigiKey
267A42-10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
267A42-10
Descriere
JUMPER BARRIER BLK 10POS SPADE
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 Poziție Blocare barieră Fir de șuntare Spațiu în jurul barierei, Furcă
Categorie
Pas
0,437" (11,10mm)