VMS-550-48 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 90 – 264V c.a. Intrare
CUI's High Density Medical VMS Series | Digi-Key Daily
VMS-550-48
Numărul produsului DigiKey
179-VMS-550-48-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VMS-550-48
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
VMS-550-48 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
3.13 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Izolație
4.2 kV
Stare piesă
Inactual
Eficiență
92%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Ieșire standby, Intrare universală
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,50" Î (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)