SDI300G-48-U2-P219 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Bel Power Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
48V 300 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon Intrare
SDI300G-48-U2-P219
Numărul produsului DigiKey
179-SDI300G-48-U2-P219-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI300G-48-U2-P219
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 300W
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
SDI300G-48-U2-P219 Modele
Consum de putere fără sarcină
500mW (max.)
Eficiență
Nivel VI
Temperatură de funcționare
-20°C – 40°C
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 6
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Tip intrare
Cordon
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
7,20" L x 3,35" l x 1,38" Î (183,0mm x 85,0mm x 35,0mm)
Tensiune - Ieșire
48V
Agenție de aprobare
CE, cUL, cULus, FCC, UL
Curent - Ieșire (Max)
6,25A
Număr standard
Putere (wați)
300 W