SDI120G-24-U-P51
Numărul produsului DigiKey
179-SDI120G-24-U-P51-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SDI120G-24-U-P51
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V 120 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SDI120G-24-U-P51 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW
Producător
Bel Power Solutions
Polarizare
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-20°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
100 – 240V c.a.
Mărime/Dimensiune
5,20" L x 2,01" l x 1,26" Î (132,0mm x 51,0mm x 32,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Agenție de aprobare
CE, cULus, FCC, UKCA
Curent - Ieșire (Max)
5A
Număr standard
Putere (wați)
120 W