CSS-50508N
Numărul produsului DigiKey
102-3847-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSS-50508N
Descriere
SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 85DB
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 250 mW 304 Hz ~ 3.2 kHz Parte superioară Rotund, Cadru pătrat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSS-50508N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Nominală
250 mW
Producător
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Putere - Max
500 mW
Serie
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Tavă
Formă
Rotund, Cadru pătrat
Stare piesă
Activ
Material - Con
Hârtie
Tehnologie
Magnetic
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Tip
De uz universal
Protecție la infiltrare
Interval de frecvență
304 Hz ~ 3.2 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
380Hz
Terminație
Buclă(e) de lipit
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
1,988" L x 1,988" l (50,50mm x 50,50mm)
Eficiență - dBA
85
Înălțime - Montat (Max)
0,677" (17,20mm)
Eficiență - Testare
250mW/500mm