741C083510JP
Numărul produsului DigiKey
60-741C083510JPTR-ND - Bandă și mosor (TR)
60-741C083510JPCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
60-741C083510JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
741C083510JP
Descriere
RES ARRAY 4 RES 51 OHM 0804
Descriere detaliată
51 Ohm ±5% 63mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±200ppm/°C 0804, Concav, Terminale cu latură lungă
Categorie
Putere per element
63mW
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Rezistență (ohmi)
51
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Rezistență-Raport-Abatere
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)