MXO45HS-3C-25M000000
Numărul produsului DigiKey
110-MXO45HS-3C-25M000000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MXO45HS-3C-25M000000
Descriere
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TH
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscilator 5V – 8-DIP, 4 derivații (bidon metalic, cu dimensiune pe jumătate)
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Tavă
Curent - Alimentare (Max)
40mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Pachet/cutie
8-DIP, 4 derivații (bidon metalic, cu dimensiune pe jumătate)
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,520" L x 0,520" l (13,20mm x 13,20mm)
Funcție
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Ieșire
HCMOS, TTL
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Tensiune - Alimentare
5V