CB3LV-3C-24M000000
Numărul produsului DigiKey
110-CB3LV-3C-24M000000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-CB3LV-3C-24M000000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-CB3LV-3C-24M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CB3LV-3C-24M000000
Descriere
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS TTL
Descriere detaliată
24 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Curent - Alimentare (Max)
40mA
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V