ATS25ASM-1
Numărul produsului DigiKey
110-ATS25ASM-1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
110-ATS25ASM-1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
110-ATS25ASM-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS25ASM-1
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal 20pF 30 Ohms HC-49/US
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
HC-49/US-SM
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,437" L x 0,190" l (11,10mm x 4,83mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)
Capacitanță sarcină
20pF