425F35B025M0000 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 425F35B025M0000 |
Descriere | CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 11 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 25 MHz ±30ppm Cristal 13pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 80 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -20°C – 70°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 25 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2,5x2) |
Stabilitate frecvență ±50ppm | Mărime/Dimensiune 0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm) |
Toleranță frecvență ±30ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,026" (0,65mm) |
Capacitanță sarcină 13pF |