026TB32R250B1A1
026TB32R250B1A1
026TB32R250B1A1
Numărul produsului DigiKey
CT2152-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
026TB32R250B1A1
Descriere
POT 25 OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 Ohm 1 Grup Liniar Montare panou Potențiometru Niciunul 1.0 Kierros Bobinat 5W Papuc lipit
Categorie
Număr de grupuri
1
Producător
CTS Electrocomponents
Tip ajustare
Definit de utilizat
Serie
Coeficient de temperatură
Ambalaj
Vrac
Rotație
300°
Stare piesă
Activ
Material rezistiv
Bobinat
Rezistență (ohmi)
25
Stil terminație
Papuc lipit
Toleranță
±20%
Tip dispozitiv de acționare
Rotund
Putere (wați)
5W
Lungime dispozitiv de acționare
1,000" (25,40mm)
Comutator încorporat
Niciunul
Diametru dispozitiv de acționare
0,250" (6,35mm)
Număr de rotații
1.0
Filet bucșă
3/8-32
Caracteristici
Tip montare
Montare panou
Conicitate
Liniar
Dimensiune - Corp
Rotund - 0,937" diam. (23,80mm)