CVCO55BE-1200-2300
Numărul produsului DigiKey
744-1075-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CVCO55BE-1200-2300
Descriere
VCO 1750MHZ 0.5-20V 12.7X12.7MM
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1750MHz Frecvență centrală 0.5 V ~ 20 V Oscilator pentru controlul tensiunii 3 ±3 dBm -10 2nd Harmonic Typ (dBc)
Categorie
Armonica a doua, tipică (dBc)
-10
Producător
Crystek Corporation
Icc Max
25mA
Serie
Împingere (MHz/V)
5
Ambalaj
Bandă
Putere (dBm)
3 ±3
Stare piesă
Activ
Zgomot fază tipic (dBc/Hz)
-100
Interval de frecvență
1200 – 2300MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență - Centru
1750MHz
Pachet/cutie
16-QFN, Variantă
Tensiune - Alimentare
5V
Mărime/Dimensiune
0,500" L x 0,500" l (12,70mm x 12,70mm)
Tensiune ajustare (V c.c.)
0.5 V ~ 20 V
Înălțime
0,150" (3,81mm)