TUNS700F12
Numărul produsului DigiKey
1776-1797-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TUNS700F12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 700W
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 58,4A 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TUNS700F12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
700 W
Producător
Cosel USA, Inc.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
86%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 7-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,62" L x 2,42" l x 0,50" Î (117,3mm x 61,5mm x 12,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60950-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
24mV
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
24mV
Curent - Ieșire (Max)
58,4A